PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1024}
7,3 191 466
ocen
7,3 10 1 191466
7,7 34
oceny krytyków
Batman
powrót do forum filmu Batman

6/10

ocenił(a) film na 6

Nie jestem jakimś tam wielkim fanem Batmana czy w ogóle komiksów. Wystawiam zasłużoną, według mnie, szósteczkę i tym samym zaczynam nowego tasiemca. Póki co, nie zawiodłem się na pierwszej części ale też nie widziałem w niej nic specjalnego.

ocenił(a) film na 10
pachomir

Sam masz tasiemca, nie łapiesz konwencji.

pachomir

No że teraz sie zawiodłeś to jest śmieszne. Jakbyś był w 1990 w kinie na tym to by było coś. Pamiętam ten seans do dziś. Film jest świetny!

ocenił(a) film na 6
TorcidaTiger

Nie napisałem, że się zawiodłem - wręcz przeciwnie. Po prostu mnie nie urzekł. 6-ka to nie zła ocena. Gdybym w 1990-tym był na seansie i wtedy też oceniał ten film to może byłoby inaczej ale miałem tylko 2 lata. Na ten czas - 6/10.

ocenił(a) film na 6
pachomir

"Nie jestem jakimś tam wielkim fanem Batmana czy w ogóle komiksów. Wystawiam zasłużoną, według mnie, szósteczkę i tym samym zaczynam nowego tasiemca. Póki co, nie zawiodłem się na pierwszej części ale też nie widziałem w niej nic specjalnego." -podpisuje się pod tym oraz wystawiam również 6/10.Całkiem niezły film ale strój i sztywność gacka bardzo mnie irytowała myślałem że kreacje będą lepsze tym bardziej że w starych filmach czyli w czasach bez efektów komputerowych zawsze kreacje stały na wysokim szczeblu. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones