PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1024}
7,3 191 466
ocen
7,3 10 1 191466
7,7 34
oceny krytyków
Batman
powrót do forum filmu Batman

W tej części jest chyba najlepszy Joker ze wszystkich filmów o Batmanie :D Ta scena w muzeum
jest świetna i ogólnie postać jest jak najbardziej SZALONA :D
PS Oczywiście nic nie mam do Jokera z "Mrocznego Rycerza" - on też był super, choć wolę tego tu ;))

CatWoman13

ok ja szanuje twoje zdanie joker z tego filmu jest podobny to tego z komiksu a z Mrocznego Rycerza joker jest według mnie niesamowity ;)

wort801

Owszem, masz całkowitą rację ;)

CatWoman13

a dziękuje :0

ocenił(a) film na 7
wort801

Szczerze? Ja przede wszystkim zacząłem oglądać Batmana z powodu właśnie Jokera. Według mnie Jack Nicholson świetnie się sprawdził w tej roli. Oczywiście Joker z "Mrocznego Rycerza" - też był świetny. Jednak Jack zagrał jego jako pierwszy ( wypadł perfekcyjnie) i po prostu, teraz jak przychodzi mi na myśl ta postać to pierwsza osoba, która mi się z nim kojarzy to właśnie ów aktor :)

Nicholson niesamowicie odnalazł się w tej roli, praktycznie jak w każdej. Znakomicie zagrał rabusia. Urzekł mnie ten jego szyderczy uśmieszek, zło w oczach oraz makijaż. Ta część Batmana kojarzy mi się z moim dorastaniem i dzieciństwem ;)

NightWeek

Jack go nie zagrał jago pierwszy

NightWeek

Cesar Romero był jokerem jako pierwszy w 1966 ale wiadomo jaki mógł być batman w tamtych czasach a tego filmu nawet nie oglądałem :)

ocenił(a) film na 7
wort801

Ooo dziękuję, dobrze wiedzieć :)

NightWeek

ale filmu nie polecam :)

ocenił(a) film na 7
wort801

Czemu? :D strata czasu mam rozumieć?

NightWeek

rok 1966 to jaki może być taki film ???

wort801

A mnie się podobał nawet film z Adamem Westem ,ma fajny klimat ,obsadę Caser Romero fajnie zagrał Jokera .Choć Nicholson też świetny.

NightWeek

Na cda jest film ma fajny klimat choć fabule średnia ale Adam West wypadł fajnie jako Batman tak samo C Romero.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones