PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840905}

Francuskie wyjście

French Exit
5,7 2 062
oceny
5,7 10 1 2062
5,5 6
ocen krytyków
Francuskie wyjście
powrót do forum filmu Francuskie wyjście

Przesliczna 60letnia Michele gra rozwydzona wdowe. Kobieta madra, wyksztalcona, piekna, inteligentna ma wszystko oprocz rozumu zycia. Tak wslasnie upada swiat. Ludzie tworza dobrobyt a potem im sie to nudzi. Film nudny, ale ciekawy dla kogos kto nie zna takich ludzi.

ocenił(a) film na 6
tomszc

To film nie tylko o takich ludziach, ale też o znaczeniu samotności (lub jej braku) w życiu człowieka. A może i przede wszystkim o tym? Przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie. Przyjemny, lekki dramat, ale w pamięci na długo nie zostanie.

ocenił(a) film na 7
qiks33

Jakiej samotnosci? W NY? Michele moge zrozumiec ale jej syn? To glupek, ale nawet ten glupek ma dziewczyne, film smutny. Inaczej nie wiem jak nazwac.

tomszc

VogulePoland! :D

ocenił(a) film na 2
tomszc

"Rozum życia" to właśnie mądrość. Wykształcenie jej nie daje, podobnie jak uroda.

ocenił(a) film na 6
tomszc

Dla mnie to film o melancholii, depresji, braku sensu życia, celu, zawieszenie między jawą a snem

ocenił(a) film na 7
maciekb80

Tak samo uwazam. Dobrobyt.

ocenił(a) film na 7
tomszc

Dokładnie. Są ludzie, którzy tak żyją. A jak się skończą pieniądze i znajomości wynikające z posiadania pieniędzy, to lepiej umrzeć, po co pracować? Nawet nie przyszło jej to do głowy. Z jej synalkiem będzie to samo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones