PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118497}

Gnijąca panna młoda

Corpse Bride
7,5 232 107
ocen
7,5 10 1 232107
7,6 29
ocen krytyków
Gnijąca panna młoda
powrót do forum filmu Gnijąca panna młoda

Pytanko....

użytkownik usunięty

Ile razy widzieliscie ten film? Ja cale 8 razy.

ocenił(a) film na 10

Ja sześć. Ale na tych sześciu nie skończy się na pewno! :)

ocenił(a) film na 10

O Boże... wziąwszy pod uwagę to, że pierwszy raz widziałam film gdy miałam jakieś dziesięć lat ( a za jakiś czas będę miała jeszcze raz tyle:p) to raczej nie jestem w stanie policzyć:) DUŻO:) Ale watro, ten film należy do tych, które można oglądać wciąż z tą samą przyjemnością..

ocenił(a) film na 10
Fantassia

Całe mnóstwo razy! Był czas, że potrafiłem oglądać ten film nawet dwa razy dziennie:) Jest w nim coś niesamowitego, jakaś magia która przyciąga mnie jak magnez :) Burtona odkryłem niedawno właśnie dzięki Gnijącej Pannie Młodej i dla mnie jest to największa perełka spośród wszystkich jego filmów.

nie wiem nawet dlaczego , ale nigdy nie obejrzałam tego filmu do końca.. nie dlatego , że jest zły , tylko zawsze zdarzało się coś , przez co byłam odrywana... trzeba to nadrobić :)

ocenił(a) film na 9

ja jakieś dwanaście i na tym się nie zakończy :D ;) ten film nigdy mi się nie znudzi :)

Już nie zliczę ile razy :) I to nie koniec.

Dużo.

użytkownik usunięty

Tylko 3 razy ale mało jest filmów które oglądałem więcej niż raz więc jak na mnie 3 to sporo :).

ocenił(a) film na 8

Raczej tego nie zliczę :D Film świetny. Fabuła oryginalna, obsada (głosy) rewelacyjna (szczególnie Helena i Johnny), wokale też super. Uwielbiam takiego typu filmy animowane. Myślę, że jest lepszy od ,,Miasteczko Halloween" rówież Tima Burtona. ; 3.

ocenił(a) film na 9

dwa, i znowu chcialabym zobaczyc z przyjemnoscia !

ocenił(a) film na 7
agat337

Dziś widziałam po raz pierwszy... i chyba nie ostatni. Uroczy!

ocenił(a) film na 9

Wcześniej pierdylion, ale wczoraj oglądałam ostatni raz i dopiero teraz zrozumiałam jak smutna jest postac Gnijącej Panny młodej, przerażająco smutna jak na bajkę i nie tylko.

użytkownik usunięty

Tylko trzy, ale jak najszybciej naprawię to niedopatrzenie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones