PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30680}

Piknik pod Wiszącą Skałą

Picnic at Hanging Rock
7,3 58 570
ocen
7,3 10 1 58570
8,2 28
ocen krytyków
Piknik pod Wiszącą Skałą
powrót do forum filmu Piknik pod Wiszącą Skałą

w filmie uderzyło mnie świetnie dopasowane tło muzyczne, które wpasowywało się w aktualnie
przedstawiane sceny nadając im to powagi, to tajemniczości, a innym razem budowało napięcie.
Piknik byłby uboższy bez tego tła

ocenił(a) film na 10
kryslav

Mowisz kolego o rumunskim wirtuozie instrumentu Fleni Pana Georghe Zamfirze, tak masz racje ta muzyka jest cudowna...

kryslav

Zgadzam sie, klimat filmu, czyli muzyka plus zdjecia sa najmocniejsza strona filmu.

ocenił(a) film na 8
Adilka1

Głównie o to w tym wszystkim chodziło. Ta historia to tylko malutka treść,aby jakoś to wyglądało fabularnie.

RAC_79

Niektorzy dopatruja sie wysublimowanych tresci, ja tego nie kupie.

ocenił(a) film na 8
Adilka1

Jaką ocenę dałaś temu filmowi?

RAC_79

8 :-) mimo wszystko... Bo warstwa fabularna tez nie jest az tak zla...

ocenił(a) film na 8
Adilka1

Więc przyjęłaś ten film tak jak chciał tego Weir?:)

RAC_79

Chyba tak, nie walczylam ze soba za dlugo ;-) Doceniam solidny warsztat i pewna subtelna tajemnice w tle.

ocenił(a) film na 8
Adilka1

Solidny z niego reżyser. Mimo że to produkcja jest dla pewnych określonych grup,a może i śmietanki widzów,to jednak znalazło się i spore grono oglądających,którzy tak naprawdę pewnie nie zostali nawet napomknięci w myśli Weira.

RAC_79

Ja nie poswiecam temu filmowi wiele uwagi, ale o dziwo, ci, ktorym podoba sie Tarkovsky, wysoko ocenija ten film... Pewnie masz racje...

ocenił(a) film na 8
Adilka1

Staram się poświęcić jak najwięcej. W dzień pewnie sobie przeczytam recenzję,bo dziś już po prostu mi się nie chce.
Tarkovsky powiadasz? Muszę nadrobić jego tytuły..

RAC_79

No sluchaj, Tarkovsky to twardy orzech do zgryzienia. Sol w oku niejednego filmwebowicza ;-) Poczytaj, zobacz :-) Pokochaj, badz nie :-P

ocenił(a) film na 8
Adilka1

Z pewnością,muszę koniecznie,bo to właściwie wstyd. Za rok,dwa,trzy wejdę w tą rozmowę i stwierdzę. "RAC,ty pętaku! jak mogłeś nie oglądać kina Tarkovskego.

P.S Zmieniłem jednak na 8.

RAC_79

Zgadza sie, Tarkovsky to w koncu jeden z najlepszych. Nie trac czasu, zmierz sie z najwiekszymi ;-)

ocenił(a) film na 9
Adilka1

Haha i kto to mówi. ;)

xtomix

Haha, to, ze nie do konca czaje klimat, a raczej czuje klimat, a nie do konca rozumiem, nie znaczy, ze nie doceniam. Wrecz przeciwnie.

ocenił(a) film na 9
Adilka1

Ja tak mam z filmami Bressona, czuję, że coś tam jest, ale obejrzenie w całości Dziennika wiejskiego proboszcza jest na razie ponad moje siły.

xtomix

A to jeden z ulubionych filmow Tarkovskiego ;-)

ocenił(a) film na 9
Adilka1

Scorsese też się nim zachwycał, a co ciekawe gustomierz bardzo wierzy w mnie, podając, że ten film jest na 76% w moim guście.

użytkownik usunięty
kryslav

To właśnie muzyka oraz zdjęcia,nadają "Piknikowi..." ten niesamowity klimat :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones