PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9641}

Sok z żuka

Beetle Juice
7,2 178 728
ocen
7,2 10 1 178728
7,8 29
ocen krytyków
Sok z żuka
powrót do forum filmu Sok z żuka

Żadne z niego aryudzieło

użytkownik usunięty

Powiem szczerze, nastawiłem się na fajny film, a nie dotrwałem do końca i jaki jest ten świat? !

ocenił(a) film na 7

świat jest dobry, tylko ludzie to marudy.
Osobiście film mi się podobał, parę chwil lekkiej rozrywki w pięknej Burtonowskiej oprawie, która nie dłużyła mi się ani przez moment. Ponadto nic ciekawszego i doświadczającego
.

użytkownik usunięty
biggerdza

SzNujmy każdą opinie

ocenił(a) film na 9

Rzecz gustu. Dla mnie film r e w e l a c y j n y. Oglądałam x razy i zawsze mnie bawi tak samo. Jest to chyba jedyny film Burtona, który nigdy mi się nie znudzi.

użytkownik usunięty
kassis

W takim razie mój gust, to inny świat. Może miałem złe nastawienie, ale wyszło jak wyszło.

ocenił(a) film na 10

Pewnie sugerując się tytułem, myślałeś, że Beetlejuice będzie ciągle na ekranie? To cię rozczarowało?

użytkownik usunięty
Kubasek

nie, rozaczarowało mnie to, że nastawiłem się na horror, lub horror komedie, albo czarną komedię, a tam po prostu nic mnie nie ruszyło i tyle

ocenił(a) film na 9

no ładnie i celnie to ująłeś z tym gustem i innym światem. Bo tak z gustami jest i jest to całkiem normalne :-)
Nie wszystko wszystkim musi sie podobać. I szlus.

użytkownik usunięty
kassis

Gdybyśmy wszyscy byli tacy sami, świat byłby nudny i monotonny :D

ocenił(a) film na 9

normalnie jesteś filozof jak się patrzy! ;-)

użytkownik usunięty
kassis

A dzięki, dzięki :-)

A według mnie gdyby wszyscy byli tacy sami to nie było by kłótni .

użytkownik usunięty
Andrzejek324

hahahha pzdr za humor dla ciebie

ocenił(a) film na 8

gdyby Burton robił wciaż takie same filmy to swiat filmow bylby nudny i monotonny

ocenił(a) film na 8

a przede wszystkim sam Burton stałby sie przewidywalny, co komu po przewidyalnym twórcy?

ocenił(a) film na 9
kassis

Mam podobnie. Kocham go i mogę oglądać niezliczoną ilość razy. Akcja z calypso za pierwszym razem wywołała u mnie atak spazmatycznego śmiechu, którego nie mogłam opanować baaaardzo długo. Nadal należy do moich ulubionych. Dla mnie Burton, to trochę taki współczesny Wilde. Umie w sposób błyskotliwy i ironiczny wytykać nam nasze małostki :) Za to Go wielbię.

ocenił(a) film na 9
honey_filmaniak

ooo, post mi wcięło... napisałam wcześniej, że obejrzałam znowu właśnie wczoraj, jako antidotum na dużą rybę, która mnie uśpiła.

zgadzam się, również spodziewałam się czegoś lepszego, tym bardziej, że lubię filmy Burtona- a tu taki zawód :/ być może dlatego ocena jest zawyżona, bo wszyscy się tym sugerują..

użytkownik usunięty
tchavvica

Właśnie :O

ocenił(a) film na 9
tchavvica

może i się nie podobało, ale jak można dać 3? Ja wiem, ze każdy maswój gust, ale na 3 ten film nie zasługuje.

ocenił(a) film na 8

Dlaczego oceniasz film i wypowiadasz sie na jego temat jesli go niewidziałes?

użytkownik usunięty
Berith7777

widziałem większą część, a to już o czymś świadczy nie ?

ocenił(a) film na 8

To swiadczy,że niewidziałeś filmu tylko jego "wiekszą część" i że nie masz szacunku do siebie i kinematografii.

użytkownik usunięty
Berith7777

Przestan się rzucać gosciu o byle co ! Widzę że do przemyśleń jesteś pierwszy. Skąd pomysł że nie mam szacunku do siebie??? :) bo o tej kinematografii to jeszcze można zrozumieć xD

użytkownik usunięty
Berith7777

Po prostu ten film jest tak słaby, że gość nie dał rady obejrzeć całego . Ja miałem tak samo, wyłączyłem tą żenade po jakiś 40 minutach . Po za tym nigdzie nie jest powiedziane, że nie można oceniać filmu jeśli się go nie widziało .

ocenił(a) film na 8

Pewnie,ze mozna oceniać film bez obejrzenia go,ale wtedy jest to przejaw ignorancji i kompletnego idiotyzmu,bo oceniasz cos o czym nie masz pojęcia,więc ocena jest wzięta z kosmosu niepoparta żadnym argumentem.Ja nie mam zamiaru bronic tego filmu tylko racjonalnego myślenia.

użytkownik usunięty
Berith7777

Niekoniecznie coś o czym nie ma się pojęcia. Ja na przykład nie lubię czarno-białych filmów, wiem, że żaden mi się nie może spodobać to wszystkim daję jedynki bez oglądania i nic wspólnego z idiotyzmem to nie ma .

ocenił(a) film na 8

Masz rację,nie ma to nic wspónegp z idiotyzmem;)
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty

No to i tak nie powinieneś oceniać, bo nie oglądałeś. Taka Maczeta na pewno mi się nie spodoba, a nie oceniam. Tak się nie godzi, cholera jasna.

użytkownik usunięty

Ja filmom, które wiem , że mi się nie spodobają wystawiam jedynki . Wcale nie muszę ich oglądać .

użytkownik usunięty

No ale... po co?

użytkownik usunięty

Po to żeby zaznaczyć , że czegoś nie lubie .

ocenił(a) film na 9

Swiatowa kinematografia jest Ci wdzieczna za Twa bezcenna opinie. Wyczekuj zaproszen do Cannes w ramach podziekowania.

użytkownik usunięty
Sherlock91

Sram na światową kinematografie .

ocenił(a) film na 9

Masz czym jak sadze. Nie watpie ze sranie to jeden z kluczowych momentow Twojego dnia.

ocenił(a) film na 6

Az zal czytac.

użytkownik usunięty
rudzzia

Żalem jest twój komentarz .

ocenił(a) film na 6

To tak jakbyś miał ocenić smak np. grejpfruta nigdy go nie jedząc, BO WIESZ, ŻE CI NIE POSMAKUJE. Gratuluje inteligencji.

użytkownik usunięty
rudzzia

Jedzenie nie ma żadnego związku z filmami .

ocenił(a) film na 6

Jakbyś był inteligentny to byś zauważył związek. Niestety.

użytkownik usunięty
rudzzia

Jestem inteligentny i nie wmówisz mi , że jest jakiś związek między jedzeniem a filmem to takby porównać na przykład ćpanie z chodzeniem do teatru .

użytkownik usunięty
rudzzia

I gdybyś ty była inteligentna to nie pisałabyś takich głupot .

ocenił(a) film na 6

Nie chodzi o związek między jedzeniem a filmem, chodzi o ocenę. Podobam inny przykład, bo trochę nie dociera do pana. Rysuję, mówię Ci jaką techniką, wszystko co warto wiedzieć, ale nie pokazuje Ci rysunków. Twierdzisz, że Ci się nie spodobają i mówisz, że to za przeproszeniem gówno. Jakim prawem? Nie widziałeś, nie oceniaj. Proste.

Takie podejście kojarzy mi się tylko z gimbusami i JP Armią.

użytkownik usunięty
rudzzia

Jeżeli czegoś nie lubię przykładowo właśnie rysunków to nie ma takiej możliwości żeby jakiś mi się spodobał i dlatego dla mnie każdy byłby gównem . To samo dotyczy się filmów jeżeli nie lubię jakiegoś gatunku to nie ma możliwości żeby mi się jakiś film z tego gatunku spodobał , dlatego wszystkim wystawiam jeden . Tak samo jest ze wszystkim, jeżeli ktoś nie lubi rysunków to dla niego każdy będzie gównem, nie musi ich oglądać .

ocenił(a) film na 6

Brednie. W sumie mogłam od samego początku sprawdzić twój gust filmowy zanim zaczęłam dyskusje. I proszę... Wystarczyło, że weszłam na twój profil i zobaczyłam, że "Wawę non stop" oceniasz na 10 i już wiem, że nie mam się z kim kłócić :) Żegnam :)

ocenił(a) film na 8
rudzzia

Brawo.

Berith7777

Wyluzuj, przecież to tylko oceny, każdy ocenia jak chce i to każdego sprawa czym się kieruje.

ocenił(a) film na 8
Maciej29

Pewnie,że tak,Ja tylko nazywam rzeczy po imieniu.

Berith7777

Raczej po swojemu ;)

ocenił(a) film na 8
Maciej29

Skoro tak uważasz.

Berith7777

Tu nie ma co uważać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones