PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9641}

Sok z żuka

Beetle Juice
7,2 178 728
ocen
7,2 10 1 178728
7,8 29
ocen krytyków
Sok z żuka
powrót do forum filmu Sok z żuka

10/10

ocenił(a) film na 9

Ten film jest po prostu rewelacyjny. Nic dziwnego, że dostał oscara za charakteryzację. Michael Keaton fenomenalnie zagrał Beetlejuice'a. Szkoda, że nie dostał oscara za tę rolę.

ocenił(a) film na 8
mk55555

Mnie film również bardzo się podobał :) . Lubię tego typu filmy ;) .

ocenił(a) film na 9
mk55555

Jak dziś pamiętam - pierwszy raz obejrzałem "Sok z żuka" na skrzypiącym VHS-ie, w towarzystwie znajomej, która - będąc świeżo po "Batmanie" - przed filmem popiskiwała z uciechy "tam jest Michael Keaton, tam jest Michael Keaton, on jest taki suuuper".
Wyraz jej twarzy, gdy Beetlejuice pojawił się na ekranie - absolutnie bezcenny :D

ocenił(a) film na 10
Patefon

Ta przepaść pomiędzy dwoma tak różniącymi się postaciami. Zobaczyłbym Keatona w takiej podwójnej roli. Zboczonego oblecha Beetlejuice'a i jego bardziej schludną i przystojną wersję aka Bruce Wayne ;d;d.

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
mk55555

Kultowy, dzisiaj sobie o nim przypomniałam i mówię mojemu narzeczonemu: ciekawe jak za 15 lat pokażę ten film moim dzieciom jako jeden z moich ulubionych, jak zareagują?? :D Surrealistyczny i nieprzeciętny, ani chwilę nudny. Szczerze to dawniejsze kino Burtona bardziej lubię niż współczesne produkcje.

ocenił(a) film na 9
mk55555

Racja, Micheal Keaton zagrał go świetnie, gdy jest na ekranie to nie można się nudzić, jego rola w tym filmie i postawa bardziej śmieszy niż te nowoczesne komedie ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones