PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9641}

Sok z żuka

Beetle Juice
7,2 178 728
ocen
7,2 10 1 178728
7,8 29
ocen krytyków
Sok z żuka
powrót do forum filmu Sok z żuka

Czy będziecie na seansie?

użytkownik usunięty

Dobra wiadomość dla zainteresowanych. Film dzisiaj na TVN7 o 20:00. Jak myślicie? Poświęcicie
wieczór na seans? Na co się nastawiacie?

ocenił(a) film na 10

Z początku chciałam obejrzeć, ale puścili bez lektora, ani bez napisów. Dla mnie trochę trudno ogląda się w samym oryginale ; )

ocenił(a) film na 9
natka17_1998

ja miałam z lektorem. Musisz coś pogrzebać w ustawieniach swojego telewizora. To ty decydujesz o tym czy film jest z lektorem, napisami czy w oryginale. Powodzenia przy kolejnym seansie ;)

ocenił(a) film na 10
lia_13

Myślałam że to wina tvn7, dzięki bo bym pewnie dalej była tego zdania : ) Ale wiesz, mój tata niedawno kupił smart TV i nie powiedział nam nic o obsłudze. To u niego nic nowego, bo on zawsze jest na wszystkich obrażony i jeszcze nigdy nie powiedział przy nowych sprzętach jak się ich używa, a ja trochę sama się nauczyłam i wybawiłam mamę i siostrę ; ) Ale większości nie potrafię jeszcze ustawić. Sorki że tak ci się żalę na moje życie ; )

użytkownik usunięty
natka17_1998

Na razie wszyscy mają podobne problemy z cyfrówką ;D

ocenił(a) film na 10

Cieszę się że nie jestem jedyna ; )

użytkownik usunięty
natka17_1998

No właśnie. Niektóre rzeczy są irytujące

ocenił(a) film na 10

Zgadzam się. Telewizor powinien być prosty w obsłudze dla każdego, a ja np. nie jestem bystra w tych sprawach, chociaż wielu rzeczy się już sama nauczyłam lub z doświadczenia : )

użytkownik usunięty
natka17_1998

A ile masz lat? Bo wiesz, dzisiejsza młodzież to raczej zna się bardzo dobrze na takich sprawach, ale nie każdy musi wszystko wiedzieć. W przyszłości mają być tv sterowane głosem, więc problem pilota i funkcji może się zmniejszyć

ocenił(a) film na 10

Mam 15 lat, ale trochę się różnię od reszty ; )

użytkownik usunięty
natka17_1998

Jasne, w końcu nie każdy musi się na wszystkim znać, ale tak na przyszłość dla swojej wygody mogłabyś kiedyś dowiedzieć się czegoś więcej o tych sprawach, technologia idzie do przodu a kto stoi w miejscu ten się cofa. Pozdro

ocenił(a) film na 10

Wiem, wiem. Cały czas się czegoś uczę i trochę już umiem : )
Pozdro : )

użytkownik usunięty
natka17_1998

Wszyscy się czegoś uczymy, całe życie jest nauką ;D

ocenił(a) film na 10

Sama prawda : )

użytkownik usunięty
natka17_1998

Dzięki ;D

ocenił(a) film na 10

Nie ma za co : )

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 9
natka17_1998

Nie wiń taty ;) masz 15 lat, więc jesteś jeszcze w tym wieku, kiedy Ci się wydaje, że Twój tata wszystko wie i złośliwie nie chce Ci powiedzieć jak obsługiwać TV. Prawda jest taka, że pewnie sam nie wie jak to ustawić tylko wstyd mu przyznać się przed córką, że czegoś nie wie :) Tak to już faceci mają. Wejdź w Menu tam gdzie jest język, napisy... trudno mi Tobie doradzić nie widząc Twojego TV. Nie przejmuj się, ja dałam radę to ty też dasz ;) Przez cały pierwszy odcinek o Annie German się zastanawiałam jak młodzież, która nie uczyła się j. rosyjskiego, daje radę z oglądaniem. Dopiero po filmie zgadałam się z siostrą i się okazało, że ona miała z lektorem ;) A ja? Cóż, przypomniałam sobie trochę rosyjskiego ;) W końcu nawet maturę z tego języka zdawałam :D

ocenił(a) film na 10
lia_13

Dzięki za pocieszenie, ale niestety nie znasz mojego taty, a ja nie chcę o nim mówić. Trochę racji masz, bo on rzeczywiście sam czasem nie wie co zrobić. Ale dziękuję za pomoc z telewizorem, muszę przed tym usiąść i jakoś dojdę : )

użytkownik usunięty
natka17_1998

Aha, rozumiem. U mnie też było po angielsku, ale to trzeba pogrzebać w języku ścieżki dźwiękowej

natka17_1998

dziwie się,że masz taki problem,na pilocie od tv jak i od odtwarzacza dvd jest jasno napisane "audio czy subtittle" i tymi przyciskami zmieniasz kanał dźwięku czy napisów.

ocenił(a) film na 10
barzaw

Spróbuję co się da zrobić, ale ostatnio pilot się psuł więc trochę się bałam że będzie na mnie jak coś źle zrobię, a u mnie nie ma z tym żartów ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones