PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9641}

Sok z żuka

Beetle Juice
7,2 178 728
ocen
7,2 10 1 178728
7,8 29
ocen krytyków
Sok z żuka
powrót do forum filmu Sok z żuka

Tu nie ma ani nudy ani źle grających aktorów ani złej muzyki a na ojcu chrzestnym powstrzymywałem się żeby nie zasnąć.Keaton Davis Baldwin Ryder no 1 klasa Burton i Elfman .Mimo że walczył by z Twisterem i Mortal Kombat to jednak on powinien był być najwyżej.Kto choć trochę mnie poprze./.?

ocenił(a) film na 5
Chucky_Tbg

raczej nie ja <za krótki>

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Chucky_Tbg

zgadzam sie w 100% z Chief Roberts'em.Widac ze nie masz zielonego pojecia o filmach.

ps.Idz ogladac dobranocki

Chucky_Tbg

?
co ty człowieku piszesz...to chyba jakaś prowokacja jest,bo jak można kino F.F.Coppoli przyrówynywać do Mortala Kombata ...?

Chucky_Tbg

ja cie popre w 100% ;) pamietam jak mialam ten film jeszcze na video ;) to byly czasy, musisz jednak zrozumiec ze nie kazdy, a nawet niewielu lubi i rozumie Burtona...
wiesz "Ojciec Chrzestny" zostal okrzykniety kiedys kultowym i teraz nie wypada powiedziec, ze sie go nie lubi ;) (polecam pewien odcinek Family Guy)

ocenił(a) film na 10
Panna_Kitanna

no jedna osoba mnie rozumie
fajnie
o ktory odcinek family guy chodzi?
no dobra urazilem duzo osob ale szczerze nie lubie filmów ktore mnie nudza a ten ogladalem kilkanascie razy i pewnie jeszcze duzo razy obejrze
a zebym musial ogladac filmy ktorych nie lubie musialby mi ktos zaplacic
ps lich niektore dobranocki sa ciekawsze od ojca chrzestnego
no i przepraszam tych co lubia filmy inne od moich bo kazdy ma swoj gust i kazdy dobrze o tym wie

ocenił(a) film na 8
Chucky_Tbg

Tez Cie rozumiem pomimo tego, ze musiałam włożyć trochę wysiłku w zrozumienie tego, co napisałeś;)

ocenił(a) film na 10
Chucky_Tbg

popieram 100%

ocenił(a) film na 8
Chucky_Tbg

ee chyba sie troche zagolopowałeś.Powinien być wyżej.Jest za nisko w rankingu za co dziękujemy fanom wampirów ale myśle że na pierwszą dziesiątke nie zasługuje.Takie jest moje zdanie pozdrawiam.

użytkownik usunięty
fauzi

A moim zdaniem zasługuje na TOP 5, bo u mnie w takim topie właśnie jest ;)

ocenił(a) film na 9
Chucky_Tbg

Film jest świetny i dla mnie w pierwszej 50 spokojnie mógłby być, wyżej już nie specjalnie.
I szczerze mówiąc pisząc, że ten film powinien o top1 walczyć z Twisterem i Mortal Combat właśnie wystawiłeś sobie opinie osoby, której poważnie traktować nie można.

ocenił(a) film na 8
Dealric

Ojciec to Ojciec, dla mnie trochę przynudny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones