PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9641}

Sok z żuka

Beetle Juice
7,2 178 728
ocen
7,2 10 1 178728
7,8 29
ocen krytyków
Sok z żuka
powrót do forum filmu Sok z żuka

Jakiś czas temu ukazała się książka pt. "MISTRZOWIE KINA AMERYKAŃSKIEGO. WSPÓŁCZESNOŚĆ" pod redakcją Łukasza A. Plesnara i Rafała Syski, wydawnictwo Rabid. W książce tej rozdział poświęcony Burtonowi pt. "Tim Burton - dziwak w fabryce snów" (całe 27 stron). Książkę już mam, najtaniej jest zamówić ją ze strony wydawnictwa 48 zł + 5 zł koszt wysyłki. Strona wydawnictwa http://www.rabid.pl/
Jeszcze nie przeczytałam, ale mam nadzieję że będzie dobra, zapoznałam się z dwoma innymi książkami z tej serii: "MISTRZOWIE KINA AMERYKAŃSKIEGO. BUNT I NOSTALGIA" i "MISTRZOWIE KINA AMERYKAŃSKIEGO. KLASYCY", które są bardzo fajnie napisane, dobrze się czyta. Kolejne kilka słów po polsku o Burtonie. Myślę, że warto przeczytać.

LadyMovie

witam, mam druga czesc tej serii i chciałbym kupic czesc klasycy ale nie mam pojecia skad ja wziac, w ksiegarniach internetowych jej nie ma, na stronie wydawnictwa tez nie, masz jaki pomysł?? prosze o pomoc bo bardzo mi na tym zalezy

linkowanie135

Napisz maila do wydawnictwa czy ewentualnie planują nowy nakład. Jeśli potrzebujesz jej szybko to w bibliotekach ta książka będzie na pewno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones