PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8589}

Wielka przygoda Pee Wee Hermana

Pee-wee's Big Adventure
6,1 2 740
ocen
6,1 10 1 2740
6,0 3
oceny krytyków
Wielka przygoda Pee Wee Hermana
powrót do forum filmu Wielka przygoda Pee Wee Hermana

tego wpisu mi chyba nie zablokujecie co?? czy tez łamie regulamin?

BlackShit

Twój sposób oceniania łamie wszelkie normy, jak ograniczonym trzeba być, żeby dawać oceny 1 lub 10. Twój nick trafnie oddaje Ciebie.

ocenił(a) film na 1
Piowis

ohoho no to mi pojechałeś, chyba sie popłaczę..
aha napisz na ile ty oceniłeś ten chłam, chętnie sie pośmieje

ocenił(a) film na 8
BlackShit

kjepski jesteś...

Piowis

Nie widzę nic złego w ocenianiu 1/10 i 10/10, chyba że robi się to jak BlackShit czyli tylko w ten sposób.

ocenił(a) film na 4
BlackShit

A kogo to obchodzi co wypisujesz. A ogólnie wulgaryzmy dobrze że są blokowane, bo to jest portal społeczny.
Zwłaszcza że jest to strona filmu familijnego:)

ocenił(a) film na 1
Dude_

skoro blokują moje wpowiedzi, to jednak kogoś obchodzi co pisze...

użytkownik usunięty
BlackShit

Ich obchodzi tylko czy piszesz zgodnie z regulaminem ;P

ocenił(a) film na 1
BlackShit

zgadzam się. ten film to jakaś porażka. 1/10 nie wiem jak Burton mógł zrobić taki film. I skala chyba po to jest żeby oceniać wg swojego uznania, więc nazywanie kogoś ograniczonym jest nie na miejscu i świadczy tylko o niskim poziomie wypowiadającego się:/

ocenił(a) film na 7
BlackShit

Cóż, o gustach się co prawda nie dyskutuje, ale gust na pewno świadczy o człowieku :)

ocenił(a) film na 1
lifter67

oczywiście, ze sie dyskutuje, po to jest ta strona min

BlackShit

Ignorant.

ocenił(a) film na 3
BlackShit

istnienie Twojego konta na filmwebie mija się z celem. bo niby jaki jest sens w przyznawaniu filmom ocen 1 albo 10. oświeć mnie albo przyznaj się do bycia idiotą :D

ocenił(a) film na 3
BlackShit

Zgadzam się, może nie wystawiłbym mu 1, ale jest to film szalenie idiotyczny.

ocenił(a) film na 9
DiegoTan

Idiotyczny w tym przypadku to wielka zaleta tego filmu.Burton zrobił kolorowy,niezwykle śmieszny i uroczy film.Ten film potwierdza geniusz Burtona i jego przebogatą,momentami dziwaczną wyobrażnie, z jakiej słynie Tim.

disco_man

Amen

ocenił(a) film na 6
disco_man

Dokładnie, trzeba wiedzieć jakim "swoistym" reżyserem jest Burton, żeby próbować zrozumieć jego filmy.

BlackShit

Pamiętam jak w latach 80tych był wyświetlany w Krakowie w kinie Kultura w ramach jakiegoś przeglądu, po pewnym czasie kino opustoszało, ja też nie zdzierżyłem i wyszedłem, to był chyba jedyny film podczas którego opuściłem kino w trakcie trwania seansu.
Gniot absolutny, jakby można dałbym zero, ba nawet coś w skali ujemnej bym sobie życzył przy tym "dziele":)

ocenił(a) film na 9
BlackShit

Pee Wee Herman jest bohaterem w porządku. Jest dużo lepszy od tych wszystkich mrocznych bohaterów, u których jest jakaś bezmyślna przemoc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones