Tim BurtonI

Timothy Walter Burton

8,3
21 611 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Tim Burton

Zna ktoś może adres email (tylko email), na który można wysyłać listy z prośbą o autograf Tim'a?
Chciałabym dostać jego autograf, a nie wiem na jaki adres mam wysłać list. Będę bardzo wdzięczna za pomoc :-**

XxChocolateFactoryxX

Hmmm... Ja nie znam. A istnieje taki w ogóle? Kiedyś miałam tylko adres zwykły, ale też nie wiem, czy dobry był.

Terpsy

Zwykły ja tez znam, ale chodzi mi o meila. NIe wiem czy taki jest dlatego się pytam :)

XxChocolateFactoryxX

odgrzebuje temat bo może ktoś odnalazł ? : ]
jak coś to pisaać

Ambiance

ja bylabym wdzieczna za podanie zwyklego ;)

XxChocolateFactoryxX

podtrzymuję pytanie z tematu.
ma ktos w tej sprawie jakiś pomysł?

cookie_monster001

ja też chętnie zwykły... oczywiście ten taki dla fanów ;D

XxChocolateFactoryxX

strasznie mi zależy, ale jak na złośc nie moge tego znależć <gniew przerywany żałosnym pociaganiem nosem>

cookie_monster001

tutaj macie wszystkich gwiazd : fanmail.biz

Hmm_Ciastko

http://www.fanmail.biz/6062.html

maila niestety nie ma - przynajmniej ja nie znalazlam

XxChocolateFactoryxX

Tim w 95% odsyła AP.

izolda_2

Głupie pytanie, ale, co to znaczy ,,AP"? ;)

MasterOfCookies

Autopen - czyli maszyna składająca podpis. Dla mnie taki podpis nie ma wartości. Plusem jest to, że zawsze odpowiadają i podpisują chyba wszystko, co się wrzuci w kopertę (okładki DVD, zdjęcia etc). Widziałam kilka oryginalnych autografów od Tima (nie wiem na jakiej zasadzie wybiera listy). Sama chyba też mam oryginał PS (pre signed - zdjęcie z oryginalnym podpisem. Np. ktoś podpisuje 100 zdjęć a później sekretarka wsadza je do kopert i rozsyła - Twój list nie trafia do gwiazdy).

izolda_2

A w jaki sposób zdobyłaś oryginał (jeśli można wiedzieć)? ;)

MasterOfCookies

Wysłałam list z prośbą, 2 zdjęcia. A od nich dostałam 1 zdjęcie więcej podpisane. Podpis odbiega od podpisu AP bardzo. Nie jest też nadrukowany, więc jest szansa, że to oryginał (reaserch w necie sprawił, że skłaniam się ku takiemu stwierdzeniu).

izolda_2

A podasz adres na jaki wysyłałaś? Z góry dziękuję. :)

MasterOfCookies

Tim Burton Producitons w USA (ale odp. przychodzi z UK) wszystkie oficjalne adresy do gwiazd znajdziesz na fanmail dot biz. :) Na forum jest też masa feedbacków. A do tego szukając w google trafisz na masę blogów autografowych i info o kolekcjonowaniu :)

izolda_2

Ok, dzięki wielkie za pomoc. :-)

MasterOfCookies

Nie ma sprawy :)

XxChocolateFactoryxX

Niewiele gwiazd uprawia charytatywne rozsyłanie autografów. Od Tima nie widziałam odp. na emaile. Nie widziałam także info o prośbach mailowych do p.Burtona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones