Tim BurtonI

Timothy Walter Burton

8,3
21 609 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Tim Burton

Wiem że to marzenia ściętej głowy ale ciekawie by było gdyby reżyserię Harrego Pottera,
może nie wszystkich ale chociaż ostatnich części powierzono Timowi Burtonowi. Co
myślicie?

Hektor_

Wówczas Harry Potter wyglądałby tak: http://1.bp.blogspot.com/_w8f_mRRB38s/SwRIdMkC3QI/AAAAAAAACj4/nsklTijTcUg/s400/j ohnny-depp-6.jpg

gowniarz_wyniosly

No to by było gdyby nastolatka zagrał facet po czterdziestce...chociaż charakteryzacja i botoks czynią cuda.;)
W sumie przykład tego mamy na Polsacie.

Hektor_

Przepraszam za to pytanie, ale nie orientuję się - o co chodzi z tym Polsatem?

gowniarz_wyniosly

A kto prowadzi każdą sylwestrową noc polsatu i mimo 40 na karku wygląda jak nastolatek?

Hektor_

Aaa, teraz załapałem. Myślałem że chodziło o jakiegoś aktora z serialu, a to poczciwy Krzysio :) Nawet zapomniałem już, że taki ktoś istnieje.

Co za gafa :/

gowniarz_wyniosly

Zapomniałeś.... fuksiarz ;)
Ja włączam Tv- pan K.
Idę do księgarni-książka pana K.
Czytam gazetę- P.K
Przeglądam neta-P.K
Teraz boję się otworzyć lodówkę ---
:)

gowniarz_wyniosly

A teraz na serio...Burton+seria o Potterze -poszedłbyś na taki film?

Hektor_

Pewnie tak. Może nie uważam Burtona za jakiegoś geniusza, ale jest na pewno niezłym rezyserem, ma swój oryginalny i fajny styl, więc mogłoby wyjść z tego coś ciekawego.

Hektor_

Nie zgodziłby się. Po nakręceniu "Powrotu Batmana" stwierdził że nie kręci sequeli swoich filmów. Jednak gdyby przyjąć że tego nie powiedział to jestem na tak. Wycisnąłby z tego wszystkie soki. Szczególnie z ostatnich 3 tomów. Tylko kogo by Johnny zagrał.

neo_angin

No np Syriusza Blacka,chociaż ja bym go widział w roli czarnego charakteru.

Hektor_

Na Syriusza by pasował, rzeczywiście Deppowi brakuje trochę tych ról mocnych czarnych charakterów. Może Snape xD. Helena już wcześniej tam grała więc nie trzeba się wysilać z dobieraniem roli.

neo_angin

Snape w wykonaniu Alana Rickmana to mistrzostwo, zresztą Burton już z nim pracował przy Sweeney'u. Szkoda że Depp nie ma w swoim dorobku takich negatywnych postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones