Tim BurtonI

Timothy Walter Burton

8,3
21 609 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Tim Burton
abc2343

Raczej nie, bo znam paru jego fanów spokojnie po 30, ale na pewno przez Deppa ma sporo fanów wśród nastolatków.

Za to takie wrażenie jakie wysnułeś w temacie mam w stosunku do Nolana.

abc2343

Niekoniecznie, może to być wina Deppa ale poza tym nastolatki wolą jednak Transformers:) - są to jedynie domysły, niczym nie poparte . Co się tyczy Burtona znam wiele osób którzy mają ponad 30 40 lat a jego filmy np. Edwarda wprost uwielbiają.

mtaaan89

które*

mtaaan89

Wiem data ;) Ale denerwuje mnie jak ktoś ma takie podejscie. Ja jestem nastolatką (mam 15 lat) i jakoś nie oglądam Transformersów i tym podobnych. Podejrzewam, że jest dużo takich osób :D XD

abc2343

no cóż, nie czuję się stara, ale jestem już po 20stce i jestem wielką fanką tego pana. od zawsze na zawsze :D

retro_woman88

Jego piewrszy kultowy film jest z 88 roku i jeśli zdobył wtedy dorosłych fanów to policz ile oni mają teraz lat.....

abc2343

Mam 17 lat i jestem fanką Burtona nie przez Deppa. W sumie to raczej odwrotnie. Szkoda, że jego ostatnie filmy są dość... słabe.

PinkDragon

A no szkoda. Ale za to pierwsze filmy można oglądać w nieskończoność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones