Tim BurtonI

Timothy Walter Burton

8,3
21 572 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Tim Burton

a nie tylko na Johnnym Deppie się trzyma. Wie, że ten duet(znakomity to fakt, ale...) jest lubiany i przynosi zyski, wykorzystuje to i robi 6 już chyba film z Deppem.

Szajba

Uwazam, ze duet Burton&Depp jest naprawde swietny, tym bardziej, ze oni sami z tego co mi wiadomo dosc dobrze sie dogaduja. Jednak musze ci przyznac racje. Bylo by ciekawie gdyby Burton znowu zaprosil Keatona do ktoregos ze swoich filmow, tym bardziej, ze Keaton kreuje naprawde niezle postacie w filmach. Mysle, ze bylby to swietny comeback i moze Tim nakreci w najblizszym czasie film, w ktorym obsadzi Michaela.

Szajba

To rowniez moim marzeniem jest. Keaton niestety powoli stacza sie na dno (Herbie, Corka prezydenta- nie mam nawet odwagi, by te filmy obejrzec tylko dla Mike'a) i potrzebuje wlasnie takiego Timowego kola ratunkowego.

Tender_L

Boże, wiedziałam! Wiedziałam, że ten daddy z Córki Prezydenta kogoś mi przypomina.......... Tyle, że nie zajrzałam na temat CP, bo po co, skoro ten film to... to.... to..... Mam dalej mówić? :P
Straszne, panie Keaton, WSTYDZIŁ BY SIĘ PAN! Ale już niech pan wraca do wujaszka Tima i buduje swoją reputację od nowa! Toż to skandal!!!!!!!
Oddycham :P Moim marzeniem też to jest i niech się spełni - ostatnio moje Burtonowe marzenia zaczynają stawać się realem :D

Tender_L

Boże, wiedziałam! Wiedziałam, że ten daddy z Córki Prezydenta kogoś mi przypomina.......... Tyle, że nie zajrzałam na temat CP, bo po co, skoro ten film to... to.... to..... Mam dalej mówić? :P
Straszne, panie Keaton, WSTYDZIŁ BY SIĘ PAN! Ale już niech pan wraca do wujaszka Tima i buduje swoją reputację od nowa! Toż to skandal!!!!!!!
Oddycham :P Moim marzeniem też to jest i niech się spełni - ostatnio moje Burtonowe marzenia zaczynają stawać się realem :D

lubieyaoijakch

Wujek Tim mógłby jeszcze wskrzesić Winonę Ryder...
Nie umiem przeżyć, że nie zagrała w "Sleepy Hollow"...
Może pan Burton się obraził?
Ale chyba nie, bo widziałam ich współne zdjęcia z *czcenia* "Planety Małp"...

Anga_Nozycoreka

że się tak wyrażę nie na temat: aaaaaaaaa! kolejna siostra Burtonowa!!!! :D

Szajba

13 lat później.................
Keaton razem z De Vito grają u Tima w "Dumbo".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones