Tim BurtonI

Timothy Walter Burton

8,3
21 611 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Tim Burton

Nieporozumienie - 1/10

użytkownik usunięty

Ten facet w Showbiznesie to nieporozumienie.

użytkownik usunięty

udawaj dalej konesera

użytkownik usunięty

Ja po prostu piszę co czuję, a Burton to niesamowity gniot. Średnia filmów na 10 tytułów to 2,2.

to zrób sam coś "lepszego" Twoim zdaniem i zobaczymy czy to w ogóle wejdzie do kin...

Widzę że szeroko znany "znafca" zaszczycił forum Burtona.

użytkownik usunięty
neo_angin

Neo angin, wielki znafca.

Arcydzieła: Kick ass, titanic, fight club, Marzyciel, Scot pilgrim, czyli młodzieżowe gnioty.
W 9/10 to samo.

Ja nie robię z siebie znawcy elias. Idź pozmieniać oceny i pooglądać jakieś ambitne filmy 16-latku. Jesteś najbardziej załosną osobą na tym forum. Na 9/10 mam ocenionych 149 filmów geniuszu i wszystkich nie widzisz. Na 10/10 tylko swoje ulubione czyli nie jestem snobem tak jak ty który ocenia na tą ocenę pod publiczkę żeby zrobić z siebie znawcę.

http://www.filmweb.pl/person/Edward+Norton-4641/discussion/Fight+club+%21%21-109 7289

Co do FC to znowu sobie Eliasku zaprzeczasz.

A ja ostatnio skończyłem 7 lat i co? Czego dla Was tak liczy się wiek? Każdy ma swój gust i ocenia jak chce. Jeśli inna osoba ma inny gust od Ciebie to nie powód, żeby się z niej od razu nabijać.

użytkownik usunięty

buhahahaha Elias wielki znafca

Zmierzch 9/10
Lejdis - 9/10
Odyseja kosmiczna 4/10
Podziemny krąg 5/10
Siedem 3/10

- oczywiście on te oceny pozmieniał gdyż każdy zaczął się z niego śmiać. bez gustu i bez własnego zdania

Ps Kick-ass to jedna z najlepszych komedii ostatnich, wiec tutaj trafiłeś jak kulą w płot

użytkownik usunięty

I myślisz, że Ci ktoś uwierzy w takie brednie?

Elias, jeśli chodzi o ciebie to wszystko jest możliwe.

użytkownik usunięty

są dowody

użytkownik usunięty

Burton jest świetnym reżyserem, a to, że krytykuje go taka osoba jak ty jeszcze raz świadczy o tym iż tworzy kino niezależne...

Nie niezależne, a autorskie jak już.

użytkownik usunięty
neo_angin

Kino niezależne nie wyklucza kina autorskiego...

Każdy na tym portalu wie, że jesteś trollem, zresztą powstają o tobie blogi więc o czym my tutaj w ogóle dyskutujemy ?

http://www.filmweb.pl/user/_mosquito_/blog/513402

brk91

Niedawno odkryłem ten blog i widzę że Elias ma wielu oddanych fanów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones