Tim BurtonI

Timothy Walter Burton

8,3
21 610 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Tim Burton

Tim nareszcie w pierwszej setce ludzi kina. Cieszmy się i radujmy, bo reżyserów jest w porównaniu z aktorami mało... Jeszcze przydałoby się, żeby wynieść na wyżyny listy kompozytorów ;)

Tender_L

Ja już sobie wyobrażam pierwszą trójkę :D 1# TIM BURTON 2# JOHNNY DEPP 3# DANNY ELFMAN... Ech... czy do tego kiedyś dojdzie?!... Raczej nie... :D Ale by było fajnie... Pozdrawiam cię Belineo i w pełni się z tobą zgadzam!!!!!!!!!!!!!! ;) Kaileena

Kaileena_Farah

Dla mnie mogliby być na jedym miejscu, bo tak sie też zdarzało :)

Tender_L

... że na liście TOP 100 kilka osób było na pierwszym miejscu (a to dokończenie do poprzedniego posta :)

Tender_L

I Amen. Wszyscy troje są po prostu genialni!!! A masz może do ściągnięcia jakieś teledyski z Elfmanem_

Kaileena_Farah

Właśnie. Słyszałam też, że ma/miał swoj zespół ale jak dotąd nieudało mi się nic o nim znaleśc...

Tears

Niestety ten zespół zakończył swą działalność ponad 10 lat temu, ale wciąż zdobywa swoich fanów.

http://www.filmweb.pl/Oingo-Boingo...,Te,piosenki,s%B1,rewelacyjne%21,%3AP,temat ,Topic,id=388542 [www.filmweb.pl/Oingo-Bo ...]
Jeśli chcesz poznać magię Oingo Boingo, to proszę, odwiedź ten temat (szczególnie, kilka postów od dołu), nie zawiedziesz się ;)



Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones