Tim BurtonI

Timothy Walter Burton

8,3
21 611 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Tim Burton

mało kto lubi takie groteskowe połączenie, nie mają ochoty spróbować czego innego,
dziwnego. Ma on również swoich fanów które takie połączenie uwielbiają jest dla nich
niepowtarzane i niecodzienne. Jego styl naprawdę trzeba lubić żeby lubić jego filmy. Ja
należę do grupy jego fanów, uwielbiam tą groteskowość.

panna_sekretnego_okna

Hmm, ciekawa metafora. Idealnie oddaje Burtona :) . Zgadam się w zupełności. Również należę do grona fanów.

Mam ochotę spróbować jak smakują frytki z dżemem truskawkowym ;/

Numenesse

O tym samym pomyślałam po przeczytaniu posta ;D Jeżeli ktoś kiedyś zapyta mnie o Tima, użyję tego porównania, bo jest genialne ;) I najważniejsze-oddaje coś, co zrozumieją tylko fani jego twórczości.

Numenesse

ostatnio spróbowałam truskawkę z frytkami ( u babci na obiedzie xD) ciekawa konsystencja :) polecam

panna_sekretnego_okna

Dobre określenie ;) Też zaliczam się do jego fanów.

panna_sekretnego_okna

burton mial ciekawe filmy zwlaszcza batmany,sok z zuka edwarda i vincetna,teraz robi jakies gowna w postaci alicji czy planety malp.

aew4334555

Chciałam zauważyć, że określenie "teraz" nie pasuje do filmu Planeta Małp.
I nie sądzę żeby to były gówna.

kiss_you82

dobra, powiem inaczej od 2001 roku robi same kaszany poza gnijaca i podobno (bo nie widzialem) toddem
jego najlepsze produkcje to te z poczatku jego kariery.

kiss_you82

aha,tak sa to przereklamowane i przegadane gowna krecone z mysle zeby wydoic jak najwiecej pieniedzy od 12-letnich fanek deppa.

aew4334555

oczywiscie lepsze są starsze filmy, ale nowych nie nazwałabym kaszaną, są bardziej nastawione na efekty specjalne niz na scenariusz

aew4334555

Zgadzam się, miał lepsze momenty w w latach 90tych. Obecnie jego twórczość kojarzy mi się z kupą gówna.

panna_sekretnego_okna

Lubię frytki z dżemem truskawkowym! :D

LadyMusic

Ja też ;D Bardzo ciekawy smak, zawsze polecam to koleżankom :)

panna_sekretnego_okna

Tak, ja też! Ale wszyscy się zawsze boją spróbować :D

LadyMusic

Moi znajomi też nie są przekonani, ale zawsze próbują i im smakuje xD

panna_sekretnego_okna

U mnie nie tak łatwo. W końcu kończy się na tym, że zajadam tylko ja, a reszta jakoś dziwnie się na mnie patrzy.

LadyMusic

Ja kiedyś przekonałam kuzynkę do zjedzenia kotleta z czekoladą haha. Ogólnie takie łączenie skrajnie różnych smaków jest fajne i wychodzi naprawdę coś dobrego.

panna_sekretnego_okna

Uhm :) Ale do pizzy z ananasem to mnie nigdy nie przekonają...

LadyMusic

Też tak sądziłam. Spróbowałam kiedyś na urodzinach koleżanki i okropna nie jest. Całkiem dobra chociaż i tak jej nie jem

LadyMusic

pizza z ananasem jest świetna :) warto spróbować.

Throttlehand

Pizza z ananasem, Frytki z dżemem oraz Tim z Heleną. Niepowtarzalne, najlepsze na świecie połączenia dwóch skrajnych przypadków. ♥

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones