Tim BurtonI

Timothy Walter Burton

8,3
21 603 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Tim Burton

Pomimo wielkiego hejtu, który widnieje poniżej (który jest kompletnie z du*y), ja się pytam gdzie jest OSCAR? ten człowiek jest jednym z najlepszych reżyserów na świecie, więc gdzie ta nagroda? ;(

karola_007_2

Jemu nie są potrzebne nagrody ;)

karola_007_2

Może dlatego, że dzisiaj Oscar zależy od tego jak się wypromujesz, a jemu na promocji własnej osoby nie zależy? Ja go za to cenię, a Oscary to bardziej prestiż medialny niż artystyczny.

karola_007_2

Aby znaleźć odpowiedź na pytanie gdzie Oscar należy zastanowić się kto je przyznaje. Prawidłowa odpowiedź nie-gimnazjaliści. I wszystko jasne.

karola_007_2

Mnie również boli brak choć jednej statuetki; Burton jest jednym z najlepszych reżyserów współczesnych, posiadających własny styl i twardo przy nim obstającym ( co dla mnie idzie na wielki plus ).
Z przykrością muszę się zgodzić z DagnąMarą - również uważam, że ostatnimi czasy Oscary stały się bardziej ,,prestiżem medialnym" a nie nagrodami artystycznymi.

użytkownik usunięty
karola_007_2

Wielu lepszych reżyserów nie ma na swoim koncie Oscara. Jak dla mnie jego filmy są mdłe, przewidywalne, często nudne, więc nie dziwie się że nie otrzymał wspomnianej nagrody. Poza tym duet Burto-Depp jest dla mnie bardzo przereklamowany(ale tylko moje zdanie i starałem się nie używać"hejtu")

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones