Tim BurtonI

Timothy Walter Burton

8,3
21 603 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Tim Burton

jeżeli ktoś cierpi na brak literatury o Burtonie to zapraszam do kontaktu

marybartkowska

Szukam jakichkolwiek ebooków, niestety nie jest to proste. Jeśli możesz poratować czymś to jestem jak najbardziej zainteresowana :)

paulinagd

Jeśli chodzi o ebooki to nie wiem, ale w empiku można dostać dość tanią książke o twórczości owego Pana (jeśli oczywiście język angielski Ci nie przeszkadza):
http://www.empik.com/tim-burton-ferenczi-aurelien,prod60816176,ksiazka-p

Z ebooków mam - "The Nightmare Before Christmas - The Film, The Art, The Vision," także w języku angielskim, jak chcesz to mogę podesłać. Ale to bardziej o filmie Burtona, niż o samym Burtonie.

nathaniel666

Dzięki za podesłany link :) Angielski mi nie przeszkadza i z chęcią przeczytam również wspomnianego ebooka. Jeśli to nie problem to prześlij go proszę na adres: paulinagd@op.pl
Z góry dzięki :)

paulinagd

Poszło :)

nathaniel666

jest jakaś szansa, że masz jeszcze ebook tej książki i chciałabyś mi podesłać? byłam bardzo wdzięczna, piszę pracę magisterską na temat kostiumów w jego filmach i jeśli to nie problem byłabym mega wdzięczna, jakbyś chciała mi wysłać ebook albo cokolwiek innego co masz na powiązane z burtonem temat na adres falka07@gmail.com :)

falka07

Istnieje. Podeślę :)

nathaniel666

Dziękuję bardzo! :)

marybartkowska

ja bardzo cierpię na brak książek z chęcią pożyczę, odkupię , przygarnę na maila.
mój adres to martyna.mierzynska@gmail.com - można tam też pisać w sprawie odsprzedania lub wypożyczenia na czas określony :)

sayuri_san

Pilnie potrzebuję jakichkolwiek ebookow, mile widziane po angielsku. Pisze prezentację na egzamin na jego temat :)

marybartkowska

Ma ktoś jeszcze jakieś ebooki i mógłby podesłać?
Najlepiej po polsku. :) Z góry dziękuję!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones