Tim BurtonI

Timothy Walter Burton

8,3
21 603 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Tim Burton

ale zniecierpliwoscia czekam na jego odslone addamsow wydaje mis ie ze wstrzeli sie w klimat jak nikt inny.szkoda tylko ze ma zamiar zrobic z tego animacje 3d i zeby nie wyszlo cos w stylu alicji.

pierwsza i druga czesc addamsow jest swietna sama w sobie a jak burton sie za nia wezmie bedzie jeszcze lepsza.
pozdro smyki

użytkownik usunięty
sanczopansa

Tylo ciekawe, kogo obsadzi.

byle nie deppa i carter bo chyba sie zrzygam.

użytkownik usunięty
sanczopansa

Oni będą na pewno. Ale dugiej takiej Wednesday jak Christina Ricci nie znajdzie.

sanczopansa

Dziwne że uważasz że coraz słabiej skoro Sweeney i Gnijąca to najlepiej oceniane przez krytyków jego filmy.

neo_angin

gnijaca jest ok ,ale nie chcialbym zeby addamso robil w taki sposob.
sweeneya nie widzialem.
gowno mnie obchodzi zdnie krytykow

sanczopansa

CO TY TAM WIESZ KOLEGO -JAK UKŁAD JEST IDELANY TO PO CO GO ZMIENIAC:)
A JD+HBC+TB =UKŁAD IDELANY!

saskialove

wolne zarty.

sanczopansa

Nie zgadzam się. Wizualnie, muzycznie i fabularnie jego filmy są na coraz wyższym poziomie, choć przy ,,Alicji" czułem pewien niedosyt. To prawda, że Depp i Carter trochę już nużą, ale idealnie wpasowują się w klimat filmów Burtona, więc jeśli poziom ich aktorstwa nie spadnie (a nie zanosi się na to), to nie mam nic przeciwko. Gorąco polecam Ci ,,Sweeneya". Pozycja obowiązkowa. A co do ,,Adammsów", to też jestem ciekaw.

saskialove

Zgadzam się.

neo_angin

a jakby inaczej.

sanczopansa

A, nie wolno? Skoro Burton i Depp to moi ulubieńcy to przecież wiadomo że lubię ich współpracę. Do układu kolega wyżej powinien dodać Danny'ego Elfmana.

neo_angin

wolno ci neo,wolno.po prostu nie spodziewalem sie niczego nadzwyczajnego.

sanczopansa

Ja bym wolał fabularnych Addamsów. Wątpię żeby Tim zrobił ich inną metodą niż w gnijącej. To nie w jego stylu. Możesz się nie zgadzać z ich opinią, ale trzeba przyznać że psioczenie publiki na Tima wzięło się bardziej z tego że publika wyrosła z jego filmu niż ze spadku ich jakości. To nadal ten sam genialny koleś co 20 lat temu.

neo_angin

O TAK ELFMAN JAK NAJBARDZIEJ A FABULARNI ADDAMSI BURTONA TO BYŁBY STRZAŁ W 10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones