Vincent PriceI

Vincent Leonard Price Jr.

8,1
4 031 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vincent Price

Tworzył wspaniały duet filmowy z reżyserem R. Cormanem tworząc niezapomniane adaptacje dzieł Poego.

szajse

To miło, że chociaż jedna osoba coć skrobnęła. Czasami mam wrażenie, że 99 % przebywających na forach to 13-letnie dzieci i to niezbyt rozgarnięte.
A Price.. cóż.. to nieśmiertelna legenda. Jeszcze przez całe następne pokolenia kina nikt mu nie podskoczy.

de_Franco

Żałuję tylko, że filmów tej wyżej wspomnianej dwójki nie sposób uswiadczyć w tvp. Chciałbym znów się bać

EnemyMine

za to 8 razy w roku możesz obejrzeć koszmar minionego lata albo krzyk. niestety taka jest telewizja :-/

EnemyMine

Na Google-Video mozna obejrzec w calosci "The Last Man on Earth" i "House on Hunted Hill" z Pricem.

Ewela

Ja właśnie tam obejrzałam te 2 filmy :) Ale to byłoby coś - Price/Cormana/Poe znowu w tv! Może kiedyś... ach...

de_Franco

Wyśmienity aktor. Na przełomie 1992/93 w dwójce leciał cykl "Poe wg Cormana" w ktorym leciały te stare horrory z jego udziałem. Szkoda ze tego nie da się nigdzie znalezc.

cromag4

ależ oczywiście że się da znaleźć. widocznie słabo szukasz lub nie wiesz jak szukać ;) bez urazy oczywiście :)

sportowiec

w polskiej wersji językowej nie znalazłem.
chyba rzeczywiscie nei wiem jak.

cromag4

Tak pamiętam te filmy, szczególnie zapadł mi w pamięci ZAGŁADA DOMU USHERÓW - chyba najlepsza wersja tego filmu

bandolier

dokładnie, pamiętam jak oglądałyśmy go z koleżanką w ciemnym malutkim pokoiku jej babci i bałyśmy sie później krążyć samotnie po klatce.
Kiedyś dwójka dawała co tydzień filmy - adaptacje opowiadań Poe, co niedzielę zdaje się...uwielbiałam je. Przez to w 6 klasie podstawówki przeczytałam kilka jego książek, bardziej dla niesamowitych opowieści niż sztuki pisania ale było warto i tak:)

szajse

Kurczę, a ja go znam tylko z edwarda nożycorękiego;( ale i tak był genialny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones