Vincent PriceI

Vincent Leonard Price Jr.

8,1
4 031 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vincent Price

1. Mrowiec
2. Dom na przeklętym wzgórzu
3. Gabinet figur woskowych
4. Zostaw ją niebiosom
5. Zagłada domu Usherów
6. Kruk
7. Opowieści niesamowite
8. Komedia terroru
9. Studnia i wahadło
10. Nawiedzony pałac
11. Mucha

Columbo

"1. Mrowiec"?

Co to takiego?

bansuj_

The Tingler 1959rok w reżyserii Williama Castle.

Columbo

A skąd Tyś to tłumaczenie wyciągnął?

bansuj_

Nie ja, tak podał ktoś od kogo pobrałem film.

Columbo

A czym jest tytułowy "Mrowiec"? Filmu nie oglądałem. Zaintrygowała mnie ta nazwa, dlatego pytam.

bansuj_

Mrowiec- Zwierze, które żyje w nas. Objawia się w kręgosłupie, kiedy przeżywamy uczucie strachu i nas paraliżuje. Polecam świetny film.

Columbo

Na upartego można argumentować, że "Mrowiec" od mrowienia (ciarki, dreszcze na plecach). Mi tam nazwa nie przeszkadza. W porównaniu z wieloma
tytułami-dziwolągami, to spolszczenie nie jest najgorsze.

A film rewelka. Oczywiście, trzeba podejść do niego z lekkim przymrużeniem oka. Nie zwracać uwagi na nielogiczności tylko dobrze się bawić podczas seansu. Zabawa pyszna.

Nawiasem mówiąc, ze względu na pewną scenę, fajnie musiało się go oglądać "na żywca" w kinach, w momencie pierwszych pokazów.

użytkownik usunięty
de_Franco

Temat powstał by ocenić filmy z Vincentem, totez to uczynię i liczę, że ci z góry tez to zrobią (;

1. Dom na przeklętym wzgórzu - 8,5/10
2. Gabinet figur woskowych - 8/10 (aczkolwiek nie jestem pewny ile dać tak naprawdę temu filmowi, ocenę jeszcze przemyślę)
3. Kruk - 7-8/10.
4. Opowieści Niesamowite - 7/10, de facto te trzy historie są bardzo nierówne, z czego druga była najlepsza (w kwestii filmów z Pricem), pozostałe dwie takie przeciętne dość, aczkolwiek klimatyczne.

Co do seriali:

13 demonów Scooby-Doo - hmmmm... ten? Sentymentalny się robię (;

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones