PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181815}

Żukosoczek

Beetlejuice
7,3 3 580
ocen
7,3 10 1 3580
Żukosoczek
powrót do forum serialu Żukosoczek

Wie ktoś gdzie można można kupić Żukosoczek cały sezon na DVD z dubbingiem.

ocenił(a) serial na 10
bulini22

Niestety Żukosoczek nie jest w ogóle dostępny na DVD z polskim dubbingiem. Pozostaje tylko wersja oryginalna (tu akurat dostępne są wszystkie cztery sezony, ale bez żadnych napisów) lub szukanie pirackich nagrań na VHS, bo oficjalne chyba też nie zostały w Polsce wydane.

ocenił(a) serial na 9
natka17_1998

chciałem kupić przez sklep wysyłkowy który sprowadza wersje zagraniczne i wydania. Pisałem maile z zapytaniem o dvd z polskim dubbingiem i tego nie nigdzie. Nie rozumiem czegoś takiego :(

ocenił(a) serial na 9
bulini22

Na całym swiecie ktoś to musi mieć :D

ocenił(a) serial na 10
bulini22

Po prostu serial ten prawdopodobnie nigdy nie został wydany na VHS/DVD w polskiej wersji językowej i dlatego nie da się go znaleźć. A szkoda, bo Żukosoczek ma dość wierną grupkę fanów w Polsce. Na pewno ktoś posiada jakieś archiwalne nagrania na kasecie, nie wierzę że nie ;)
Ja co prawda preferuję oryginalny dubbing, bo są tam te wszystkie żarciki słowne, których większość pewnie nie dała się perfekcyjnie przetłumaczyć. Poza tym przyzwyczaiłam się do głosu pana Ouimette'a i pani Court.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones