PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181815}

Żukosoczek

Beetlejuice
7,3 3 583
oceny
7,3 10 1 3583
Żukosoczek
powrót do forum serialu Żukosoczek

Pamiętam, że jak byłem mały to serial ten chodził na Canal+ i bardzo mi się podobał, ale czy byłoby tak teraz? Nie wiem...

Albertino

ja tez pamietam ten serial!! lecial na cartoon network :P

ocenił(a) serial na 10
Albertino

tez to pamietam i jak mnie pamiec nie mili byla to jedna z moich ulubionych kreskowek :]

ocenił(a) serial na 10
Albertino

tez to pamietam i jak pamiec mnie nie myli to byla to jedna z moich ulubionych kreskowek :]

Slotshe

Heh, moja też. Moge powiedzieć, że miałam szczęśliwe dzieciństwo :D

Albertino

Ja też ją pamiętam ja też! :] Wciąz pamiętam ten rytm muzyczki, która rozpoczynała odcinek :). Fajna to bajka była...szkoda, że nie mam już angielskiego Cartoon Network (polskiego nigdy nie miałem) i szkoda, że czasy kiedy to C+ odbierało jeszcze na zwykłej TV mineły...ach jakie to pięknie dzieciństwo miałem ^^.

Albertino

A mi się ta kreskówka średnio podobała, z tego co pamiętam. Ale możliwe, że to dlatego, że oglądałem ją, gdy już wyrastałem z filmów animowanych. W każdym razie do oryginalnego "Soku z żuka" się nie umywała.

Malignus

Orginalny Sok z żuka był dla mamusi i tatusia, ale Burton myślał tez o młodszych i zrobił Żukosoczka - piękna ciepła bajka....

ocenił(a) serial na 10
Albertino

Heh, jejku pamietam jak wychowywałam sie na ang Cartoon Network i tym samym na BeetleJuice (cóż, wtedy to sie jeszcze nie nazywało "Żukosoczek" ;] ) Ach jakzeby miło było, gdyby znów to leciało w TV (choc przyznam, ze w necie udalo mi sie wyszukać kilka odcinków w wersji ang :P

Albertino

ja to dopiero przed chwilą przez przypadek znalazłem, chyba z 16 lat tego szukałem!!! <3 To ta bajka sprawiła, że zakochałem się od małego w gothach i innych takich mrocznych klimatach... <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones