PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122725}
8,3 151
ocen
8,3 10 1 151
Faerie Tale Theatre
powrót do forum serialu Faerie Tale Theatre

Zero tematów wskazuje na fakt że jestem jedyną fanką tej fantastycznej realizacji najsłynniejszych baśni? Faerie Tale Theatre oglądałam z pasją, miałam nawet większośc na VHS. Przecież kiedyś to byl hit !!! Czy został zapomniany?

ja też jestem fanką tych baśni ale poszukuję polskiej wersji dla mojej małej siostrzenicy, w necie można kupić oryginał, nie wiesz może czy istnieje w ogóle wersja z polskim lektorem?
pozdrawiam..

użytkownik usunięty
malokr

Nie wiem. Ale jestem gotowa zabic za taką wersje ;D

ja też.. ;)
hmm.. napisów w necie też nie ma.. wielka szkoda.. :(

Jenyyyyś !!! właśnie ściągam całą serie, ale niestety po angielsku :/:(

użytkownik usunięty
girl07710

Hej! Daj znac skąd można to ściągnąc? Będę ogromnie, ogromniaście wdzieczna :)

Podaje Ci strone skąd można ściągnąć torrent do całej serii:
http://thepiratebay.org/torrent/5179764/Faerie_Tale_Theatre_-_Children_s_Televis ion_Series
pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
malokr

Kochana jesteś Wielka! Dziękuję najpiękniej :)

nie ma za co.. nie ma za co.. polecam się na przyszłość.. :)
w necie znajdę wszystko.. ;)))

malokr

Ach moje dzieciństwo moje ulubione to Jaś i Małgosia i Kopciuszek. Na vhs mam Jasia i Małgosie z wspaniałą Joan Collins i Księżniczkę na......

loko_3

Jestem przeszczęśliwa, ze w końcu udało mi się znaleźć Kopciuszka. Kompletnie nie kojarzyłam, że to może być jeden z odcinków całej serii. Przez całe lata myślałam, że to osobny film i nie mogłam tego znaleźć. Ostatnim razem oglądałam to jakieś ponad 10 lat temu jeszcze jako dziecko i nie pamiętałam skąd to pochodziło. Dzisiaj coś mnie tknęło, że postanowiłam poszukać głębiej. Przypomniało mi się, że miałam przecież jeszcze z tej serii Jasia i Małgosię. Kopciuszka nawet do szkoły nosiłam i cała klasa oglądała mój film, a ja byłam taka dumna, że jest mój. Strasznie się cieszę, że w końcu znalazłam jeden z moich ukochanych filmów z dzieciństwa.

loko_3

Chętnie odkupię :) Poszukuję tego filmu już X lat i znaleźć nie mogę :(

Rainbow12

Nie sprzedam. Sam mam duży sentyment. Cały komplet dość długo szukałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones