PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122725}
8,3 151
ocen
8,3 10 1 151
Faerie Tale Theatre
powrót do forum serialu Faerie Tale Theatre

Byłoby wspaniale, gdyby ktoś to znalazł, albo dał radę wrzucić do Internetu w polskiej wersji. Na
razie oglądam po angielsku na You Tub'ie, no ale wiadomo, po polsku byłoby zupełnie jak za
dawnych czasów :)

ocenił(a) serial na 8
nananinanina

Też tego szukam po polsku :(

ocenił(a) serial na 10
Wassup_4

Ja również szukam wersji polskiej. Uwielbiałam to w dzieciństwie. Miałam na Vhs Jasia i Małgosię, Księżniczkę na ziarnku grochu, Królewnę śnieżkę i oczywiscie 3 małe świnki. Niestety gdy dorosłam poszły na wydanie a teraz poszukuje je dla mojej córki. Jeśli ktoś wie gdzie zdobyć dajcie znać

nananinanina

Mam pytanie do osób, które widziały ten serial w polskiej telewizji na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewiędziesiątych: czy był on emitowany z lektorem czy z dubbingiem? Pamiętam że widziałem jeden odcinek ("księżniczka na ziarnku grochu") gdy miałem coś koło 4-5 lat i wydaje mi się że był on zdubbingowany.

Czy ktoś mógłby rozwiać moje wątpliwości?

Kwasiboromir

Ja oglądałam z kaset VHS i z tego co pamiętam był z lektorem.

nananinanina

No cóż, dzięki. To jedno z moich najwcześniejszych wspomnień i możliwe że niektóre szczegóły mi się pomyliły. Dzięki raz jeszcze.

nananinanina

Jeszcze jedno pytanie: pod jakim tutułem seria ukazała się w telewizji lub na VHS? Nie jestem sobie w stanie tego przypomnieć.

Kwasiboromir

Mam na myśli oczywiście polski tytuł.

Kwasiboromir

Ja niestety nie pamiętam polskiego tytułu.

Kwasiboromir

Teatr baśni przedstawia
Niestety zachowała się u mnie tylko "Śpiąca królewna".

nananinanina

Posiadam wszystkie kasety VHS
Jaś i Małgosia, Kopciuszek, Złotowłosa i trzy misie, Śpiąca królewna, Rzepka, Księżniczka na ziarnku grochu, Czerwony Kapturek, Cesarski Słowik, Piękna i Bestia, Królewna Śnieżka,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones