PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813453}

Pennyworth

7,0 401
ocen
7,0 10 1 401
Pennyworth
powrót do forum serialu Pennyworth

Taki bajzel panuje na tym filmwebie, że ludzka mowa nie wymyśliła jeszcze takiego określenia! Szkoda, że ten portal zaczął przypominać imdb tylko z wyglądu, bo reszta jest poza zasięgiem, a raczej należałoby się zająć merytoryczną stroną serwisu, a nie wyglądem. Taka robota trochę od dupy strony.

ewej

https://www.filmweb.pl/serial/Pennyworth-2019-813453/contribs

ewej

https://www.filmweb.pl/serial/Pennyworth-2019-813453/contribs

ocenił(a) serial na 8
ewej

Próbowałem dodać cokolwiek (już tydzień temu) ale ten ich formularze (niefunkcjonalne, nieczytelne, nieergonomiczne, nielogiczne) i jak widać czas aktualizacji to wielki syf, kiła i mogiła. Sami są zbyt leniwi żeby się tym zająć, a na dodatek użytkowników zostawiają z jakimś niefunkcjonalnym łajnem. Leńweb albo śmiećweb, nie wiem co bardziej.

ocenił(a) serial na 9
zarek

Oj wiem o czym mówisz, sama próbowałam dodawać obsadę do innego serialu, za każdym razem mnie odrzucali, nie wiem z jakiego powodu. Wydawało mi się, że wszystko dobrze zaznaczyłam i opisałam, i mi odrzucali i tak. A jak się patrzy na obsadę niektórych seriali to takie nie raz babole się trafiają, aż się dziwię, że takie coś przeszło, a moje propozycje nie. Nic już więcej nie dodaje, nie mam na to ani czasu ani ochoty. Niech se sami dodają, albo nie i niech ten portal wygląda jak wygląda. To, że z wyglądu upodobnią się do imdb nie znaczy, że sprawa rozwiązana.

ewej

najlepsze jest to że jedną,taką samą kwestię moderator A [ten "normalny"] zaakceptuje, a moderator B [debil, bo jak go inaczej nazwać] odrzuci......powołując sie na jakis banał typu małej litery, spacji albo dodatkowego źródła.....tak jakby xuj sam niemógł poprawić....

zarek

swięta prawda.......moderatornia do wywalenia...

ocenił(a) serial na 8
ewej

Tyle czasu minęło a tu tylko pierwszy sezon zrobiony. Wielka szkoda. :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones