PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877761}
7,5 81 880
ocen
7,5 10 1 81880
6,6 17
ocen krytyków
Wednesday
powrót do forum serialu Wednesday

Uwielbiam Burtona i uważam go za jednego z najwybitniejszych w swoim fachu. Tym bardziej jak fan Rodzinki Adamsów czekam z niecierpliwością na ten film. Do tego mamy bardzo obiecującą aktorkę młodego pokolenia - czy Ortega podoła? Myślę, że zdecydowanie tak, dała już świetny popis chociażby w Fallout czy nowym Krzyku. Wiem jedno - jeśli wydaje to Netflix to jedyne czego się obawiam to tego, że Netflix niestety dobrych filmów nie robi ale mam nadzieję, że Burton i Ortega stworzą świetny duet.

ocenił(a) serial na 6
chrzanowsky

Tez żywie dużą nadzieję, że Ortega podoła zadaniu. Jednak patrząc na nowe pokolenie aktorów, jestem dość spokojny :) Ale już sama charakteryzacja postaci już daje duże nadzieję

ocenił(a) serial na 7
sleety

Dokładnie. Ortega + Burton może być świetnym duetem i oby tak było.

ocenił(a) serial na 7
chrzanowsky

To nie będzie film, tylko serial. Jestem ciekawy czy Burton podoła

ocenił(a) serial na 6
chrzanowsky

Burton kiedyś był wybitny i zawsze chętnie wracam do jego filmów sprzed lat (no, może poza "Planetą małp" ;)). Niestety na starość stracił tamtą ikrę i z jednego z najbardziej oryginalnych twórców przełomu wieków ostał się wypalony rzemiecha. Żałuję, że nie wziął się za Addamsów te kilkanaście lat temu i to najlepiej w formie animacji poklatkowej. Wtedy bankowo byłoby coś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones