Wednesday
powrót do forum 1 sezonu

Piękna, chociaż sporadyczna Catherine Zeta-Jones jako Morticia Addams, świetna w swojej roli młoda Jenny Ortega i naprawdę spoko scenariusz. Nie wbija w fotel, ale też nie zanudza moim zdaniem, tak jak sugerują inne komentarze. Mnie tam śmieszyło i oglądam dalej!

ocenił(a) serial na 9
victoria_x97

Mnie również się podobało, a Jenna Ortega świetna

victoria_x97

Mi się bardzo podobało, a scena tańca była fantastyczna :) bardzo podoba mi się ogólnie klimat i reżyseria.

paula_ryba

Misie to są w zoo. Język polski być trudna język...

eltoro10000

Wydupiaj, nie przyszłam tu po rady dotyczące języka. Idź gdzies, gdzie kogoś obchodzisz.

paula_ryba

Nawzajem.
A po co przyszłaś? By oznajmić światu, że jesteś niedouczona?

paula_ryba

Ależ piękna ignorancja xD Jakbyś ogarniała polski ze szkoły podstawowej to by Ci nikt nie zwracał uwagi. Kiedyś ignorancja była powodem do wstyfu, nie dumy.

ocenił(a) serial na 7
paula_ryba

Jenna Ortega trochę mi się skojarzyła z młodą Heleną Bohema-Carter z tą swoją mimiką w tej scenie! Mega!

victoria_x97

Sporadyczna? To jakaś cecha charakteru?

eltoro10000

raczej twoje IQ oraz ilosc pozytywnych cech charakteru ;)

Sabcio1234

A coś z sensem też potrafisz napisać, czy tylko bełkot?

eltoro10000

Rozumiem ze samoocena wlasnych wypowiedzi jest ci obca smieszny troliku :)

Sabcio1234

Widzę, że tobie nie jest obce odwracanie kota ogonem. Więcej karmy nie dostaniesz.

Sabcio1234

Jak chce się kogoś nazywać trollem czy "trollikiem" to trzeba by najpierw potrafić napisać to słowo- "trolikiem", serio?:)

ocenił(a) serial na 5
victoria_x97

Obejrzalam. Z czasem nie dalam rady I poszlo na przewijaniu. Nie przypominac sobie jednego, smiesznego watku. Moze dlatego, ze wrocilam ze stand upa, gdzie najmniej wymagajacy zart byl o niebo lepszy, niz te w serialu.

ocenił(a) serial na 7
Katarzyna_Tomaszewska007

Może dlatego, że to nie komedia?

victoria_x97

Wiecie że w tym serialu "Wednesday" 20 latka gra nastolatkę? Główna bohaterka to 20 latka, a robią z niej kogoś o kilka lat młodszego. Idioci.

ocenił(a) serial na 7
pawel_nowakk

Wiesz że nastolatki legalnie nie mogą pracować tyle co dorośli? Dlatego większość nastolatków w tv grają starsi aktorzy, to nic nowego

victoria_x97

Owszem mają mniejszy wymiar czasu pracy, ale wcześniej to nikomu nie przeszkadzało. Dlatego powody są raczej inne. Boją się brać osoby nastoletnie do filmów z przemocą czy jakąkolwiek erotyką.

ocenił(a) serial na 6
pawel_nowakk

A co to ma do rzeczy? Enid też gra chyba 20 letnia Emma Myers, a wygląda jak 14-15-latka. Obie grają dobrze, fajnie wcielają się w uczennice szkoły średniej. Po co szukać dziury w całym?

vahu_waw

Po prostu producenci to tchórze. Celowo unikają młodszych niż 18 lat. To niech nie udają że postacie mają 16 lat.

victoria_x97

Nie zapominaj o świetnej Rączce! :) Aktor moim zdaniem mistrzowsko się popisał, bo jednak to była jego ręka, tylko oczywiście komputerowo usunęli całe ciało. Ma talent by oddać emocje tej części ciała.

ocenił(a) serial na 7
Magnolia1993

Prawda! Rączka genialnie przedstawiona przez aktora

ocenił(a) serial na 7
victoria_x97

tak jak Zeta-Jones czy Ortega dają radę, tak spasiony, miękki Gomez to jakieś nieporozumienie...

sucinum

U mnie odwrotnie. Zeta-Jones grała Zetę-Jones próbującą grać kobietę w czerni.
Za dużo oczywistych emocji

Za to Gomez świetny, zupełnie inny od kreacji Raúla Julii ale przekonal mnie

ocenił(a) serial na 3
victoria_x97

Wątpię aby powstała kontynuacja. Serial obejrzałam bo już miałam dość tych reklam myśle o co tyle szumu. Absolutnie o nic.

victoria_x97

Aktor który gra Adamsa porażka

victoria_x97

Moje dzieciństwo ! Rocznik 86. Postacie bardzo fajnie odwzorowane i inne nic te w filmie . Na plus rączka i wujek Fester

victoria_x97

Ortega zagrała bardzo dobrze, ale moim zdaniem Zeta-Jones nie udźwignęła tej postaci. Ja bardzo lubię KZJ, jej kreacje i sposób grania. Ogólne wrażenie tej wersji Morticii, to kobieta, która jedynie udaje, że jest mroczna, a tak naprawdę to dusza towarzystwa, atencjuszka czy nawet pozerka. Po prostu kreuje sztuczny mrok polegający jedynie na mówieniu o takich "horrorowych" rzeczach, ale w praktyce, wcale mroczna nie jest i nie chce być. Przykładowo była bardzo niezadowolona, że Wednesday wrzuciła piranie do basenu i że biedny prześladowca jej syna trafił do szpitala. To mi w ogóle nie pasuje do kogokolwiek z Adamsów.
Może to scenarzyści nawalili, bo powstała typowa serialowa matka, która była w szkole popularna i marzy, by córka poszła w jej ślady. Jest też troche za bardzo wylewna i za mało wyrozumiała dla córki, ewidentnie przeszkadza jej outsiderstwo Wednesday, krytykuje jej odmienność. No i za często się uśmiecha. Jeśli Postać Morticii Adams miałaby się uśmiechać, to powinien to być uśmiech zimny, wzbudzający niepokój, to by pasowało do tej serii. Uśmiech Kateriny jest zbyt uroczy (zaraźliwy) moim zdaniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones