Wednesday
powrót do forum 1 sezonu

Nikt nie dałby rady jej zastąpić, klasa w klasie. Sam serial wybitny buduje napięcie z odcinka na odcinek, chociaż finał leciutko rozczarowuje, odcinek s01e07 najlepiej wypadł. Jeżeli ma powstać 2 sezon, to bardzo wątpię, że przebije 1 sezon, chociaż mam nadzieje, że się mylę. Warto też wspomnieć o aktorce Emma Myers (Enid Sinclair) która, mimo że została przyćmiona przez główną bohaterkę, to zagrała swoja role bardzo dobrze. Tak jak w większości seriali dla mnie mężczyźni lepiej grają, to w tym serialu dominacja nad mężczyznami jest ogromna.

ocenił(a) serial na 10
zateo

Oglądając serial czułem taki vibe połączenia "Harry Potter" z "Fate: The Winx Saga" oraz domieszką czarnej komedii.

ocenił(a) serial na 8
zateo

Dodam coś do Twojej dyskusji z sobą samym. Szukałem tematu o Ortedze.
Uważam, że zagrała świetnie. Jest też piękną młodą aktorką. Myślę, że czeka ją długa kariera. Oby tylko jej nie wykorzystali, bo ma dopiero 20 lat.

Serial wciągał i intrygi były ciekawe. Do końca nie wiedziałem, kto jest potworem, a kto nim steruje.
Zgadzam się, że końcówka słaba. Jakby budowanie do tego momentu klimatu było bezsensowne, bo skończyło się tak szybko i bez trudu. Powinni to rozbudować, aby bohaterowie się trochę napracowali w ostatecznej batalii. Zabrakło pomysłu i realizacji.
Jeśli odjąć finał, serial godny polecenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones