PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844}

Jeździec bez głowy

Sleepy Hollow
7,4 235 839
ocen
7,4 10 1 235839
7,2 32
oceny krytyków
Jeździec bez głowy
powrót do forum filmu Jeździec bez głowy

Ricci

ocenił(a) film na 8

Bardzo mnie denerwuje w tym filmie. Zwiazek jej i J. Deppa wydaje sie wrecz nielegalny, bo ona wyglada jakby miala 14 lat!!! Z jakiegos powodu nie moge na nia patrzec i psuje mi ona wizje tego swietnego filmu.

ocenił(a) film na 7
Rlyeh

a mi się podobała i ona, i on, i ich związek... i cały film uważam za dobry, czyli zgodnie ze skalą przypada siódemka :)

Rlyeh

O ile się nie mylę, to Christina Ricci miała 19 lat grając w tym filmie, a grała osiemnastolatkę. Czy to cię uspokoiło? :>

ocenił(a) film na 8
Kathy_Selden

Nie, bo nadal wyglada na 14... No coz, musze zacisnac zeby.

ocenił(a) film na 10
Rlyeh

a nawet gdyby w tym filmie mialaby byc 14 latka to co z tego,w tamtych czasach to nawet 12 latki wychodzily za mąż,a zareczane były z kawalerami nawet przed ich urodzeniem

ocenił(a) film na 8
Aleera_2

A w jakich czasach dokladnie...? "W tamtych"?

ocenił(a) film na 10
Rlyeh

Hihi, szczerze mówiąc to nawet, gdyby miała 14 lat, wtedy to chyba było legalne. ;P Ale nie miała, więc nie ważne, co się komu wydaje. ;P A nie podobać się mogła - cóż, to jest kwestia gustu.

ocenił(a) film na 8
_Morgana_

Tu nie chodzi o związek Ricci z Deppem a Kathriny z Crane'm. myslę, że to wszystko wyjaśnia.

ocenił(a) film na 10
kamilakamila

Zdecydowanie. :) Oglądałam wczoraj ten film i moje wrażenia z przed lat się nie zmieniają. Ricci dobrze odnalazła się w roli Kahtriny, a sama jej postać była bardzo ciekawie wykreowana i jej rola w fabule była nietypowa dla filmowych romansów i ładnie wpleciona w całą historię. Bardzo podobał mi się związek Kathruny i Ichaboda, a co do wyglądu samej aktorki - ja nie mam zastrzeżeń, ale w sumie nie zwracałam dużej uwagi na jej wygląd - dużo bardziej interesował mnie jej partner... ;) Pozdr.

Rlyeh

Mam podobnie, Katrina wygląda zbyt dziecięco.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones